Uçak Hangar Kapıları - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2678
post-template-default,single,single-post,postid-2678,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Uçak Hangar Kapıları

Uçak Hangar Kapıları

ESDOR HANGAR KAPILARI müşteri isteği doğrultusunda manuel veya otomatik çalıştırılabilecek şekilde özel olarak üretilir. HANGAR KAPILARI yapısal olarak büyük ve hantal görüntüsünün aksine ince detay hesapları yapılmasını gerektiren, küçük ayrıntıların çok önem taşıdığı ürünlerdir. Sözgelimi yapılarda (binalarda) zaman içinde meydana gelebilecek yerleşim hareketleri HANGAR KAPILARI için önceden dikkate alınması ve hesaplanması gereken bir konudur.

hangar4Aynı şekilde genel dış etkenlerden kaynaklanabilecek etkiler de HANGAR KAPILARI projelendirilme aşamasında öngörülmeyi gerektirir. Hangarların genellikle açık arazilerde kurulduğu varsayılarak bölgenin iklim koşulları ve buna bağlı olarak olası rüzgar hareketleri ve yük kombinasyonlarının hesaplanması gereken önemli bir ayrıntıdır. Bunalara ek olarak kullanım esnasında istemli veya istemsiz sıra dışı kullanımların da olabileceği varsayımıyla arıza riskini en aza indirecek önlemleri almak da ESDOR HANGAR KAPILARI projelendirma aşamasında üzerinde çalışılan konulardır. Tüm bunların teknik hesaplamaları özel analiz programlarıyla gerçekleştirilir.

ESDOR HANGAR KAPILARI dıştan bakıldığında devasa görünümünden umulmayacak kadar kolay açılır ve kapanır. ESDOR HANGAR KAPILARI kanatlarında müşterinin isteği doğrultusunda yalnızca insan giriş çıkışına imkan veren kapılar da yapılabilir. Personel kapısı olarak adlandırılıan bu tür kapılar da ayrıca detay hesapları yapmayı gerektirir.

ESDOR HANGAR KAPILARI korozyona dayanıklı sağlam yapılı bileşenlerden oluşturulur. Böylece ESDOR HANGAR KAPILARI yıllarca güvenle kullanılabilen ürünlerdir.

ESDOR HANGAR KAPILARI araştırma geliştirme çalışmaları neticesinde kazanılmış olan deneyimler nedeniyle müşteri ihtiyaçlarını azami derecede karşılama yeteneğine sahip yüksek nitelikli ürünlerdir.

ESDOR HANGAR KAPILARI dünyanın çeşitli ülkelerinde tercih edilmiş ve kendini kanıtlamış ürünlerdir. Manuel olarak kullanımının çok kolay olması bilhassa uçak hangarlarında kullanımını ön plana çıkarmaktadır. Bu da ESDOR HANGAR KAPILARININ müşteri memnuniyeti odaklı üretim felsefesinden kaynaklanmaktadır