Temiz Oda Kapıları - Esdor Otomatik Kapılar
Temiz Oda Kapıları, Temiz Oda. Malzeme Geçiş Kutusu, Pass box, Negatif Basınçlı Oda Kapısı.
Temiz Oda Kapıları, Temiz Oda, Negatif Basınçlı Oda Kapısı.
3017
page-template-default,page,page-id-3017,page-child,parent-pageid-15531,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
Temiz Oda Kapıları

animasyon_dikacilir

Temiz Oda Kapısı

Toz tutmaması gereken temiz odalar için tek veya çift kanatlı olarak üretilir. Bugünün ve geleceğin gereksinimlerini en titiz şekilde karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Esdor® Dizaynı sadece güzel görünen değil, aynı zamanda gelişmiş hijyen kontrolü sağlayan ve tüm detaylarıyla küreselleşmiş şekilleri temsil eder.

 

Bulundukları yere göre hermetik olabilir yada olmayabilirler.

Manuel veya Otomatik olabilirler.

 

Panel Çeşitleri:

  • Laminat Panel
  • Paslanmaz çelik panel
  • Cam panel
  • Ses önleyici panel (Laminat,paslanmaz çelik)
  • Ateşe dayanıklı panel (Laminat,paslanmaz çelik)
  • Radyasyon geçirimsiz paneller (Laminat,paslanmaz çelik ve camlı)
  • Opsiyonel: Pencere (Çerçeveli, çerçevesiz.)
  • Opsiyonel: Malzeme Geçiş Kutusu (Pass box)
temiz_oda_kapısı_5

Temiz oda kavramı , belirli bir parçacık boyutunda parçacıkların sayısının metre küp başına değerini ifade eder.

İlaç, yarı iletken üretimi, biyoteknoloji, ilaç sanayi, LCD (LCM) üretimi gibi sektörlerde ,sağlık alanında, bilimsel araştırma laboratuarları gibi hava kontrolu gerektiren alanlar için kullanılan bir ifadedir. Kritik öneme sahip bu ortamlarda oda tasarımı, kullanılan malzeme ve kullanılacak ekipman cinsi, havalandırma, hava temizleme, insan ve malzeme giriş prosedürleri standardize edilmiştir.

Temiz oda kapıları söz konusu standartların sağlanmasına olanak veren özel tasarım ürünlerdir.

Genel özellikleri itibariyle hijyenik, antibakteriyel ve kolay temizlenebilir, darbelere dayanıklı yüzeye sahip olması, kapı kolu dahil dik açı oluşturacak hiç bir detay bulumaması ve istenen ölçüde hava geçirimsizliği sağlamasıdır.

Aynı şekilde ihtiyaç duyulması halinde yapılacak olan gözetleme pencerelerinin birleşim noktalarının da girinti çıkıntı oluşturmayarak kapı paneli ile hemyüz olacak şekilde tasarlanmış olması gereklidir.

hastane-ameliyathane-kapi-gözetleme-penceresi-03