Esdor | Alüminyum Sabit Kasalar
40 yılı aşkın Alüminyum Yapı Sistemleri deneyimi ve 20 yıllık otomatik kapı deneyimi ile geliştirilen Esdor sabit (gizli) kasalar, ES 30 alüminyum profil sistemlerinden yapılmaktadır. Tüm detayları çözülmüş olduğundan kolay imal ve monte edilebilmektedir. Sabit kasalar otomatik kapıların sağlam , düzgün ve kolay monte edilmesini sağlar. Böylelikle otomatik kapılar sağlıklı çalışır ve uzun yıllar kullanılılır.
Esdor Otomatik Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Hermetik menteşeli 90 derece kapı, Otomatik Hangar Kapıları, Teleskopik Otomatik Kapı, Dairesel Otomatik Kapı, Gemi Kapıları, Manuel Kapılar, Otomatik Kapı, Akıllı Kapılar, Otomasyon, Ekol Sistem, Esdor, otomatik kapı aksesuarları, aksesuarlar, fotoselli kapı aksesuarları.
2980
page-template-default,page,page-id-2980,page-child,parent-pageid-3088,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Alüminyum Sabit Kasalar

esdorlogoanim DİZAYN

 

40 yılı aşkın Alüminyum Yapı Sistemleri deneyimi ve 20 yılı aşkın otomatik kapı deneyimi ile geliştirilen Esdor sabit (gizli) kasalar, ES 30 alüminyum profil sistemlerinden yapılmaktadır. Tüm detayları çözülmüş olduğundan kolay imal ve monte edilebilmektedir. Sabit kasalar otomatik kapıların sağlam , düzgün ve kolay monte edilmesini sağlar. Böylelikle otomatik kapılar sağlıklı çalışır ve uzun yıllar kullanılılır.

 

Otomatik kapıların monte edildiği duvarlar genellikle tuğla, bims, gazbeton, alçı vb. malzemelerden yapılmaktadır. Genellikle duvarların düzgün olmaması ve montaj vidalarının sağlam tutturulamaması otomatik kapıları verimsiz hale getirir. Düzgün ve sağlam bir montaj zemini oluşturmak çok önemlidir.

 

Esdor otomatik kapı sabit (gizli) kasaları ES 30 profillerden birbirine geçirilerek bütün oluşturulur. Böylelikle sağlam , estetik ve ekonomik bir sonuca ulaşılır.