Menteşeli Otomatik Kapı Mekanizması (EMS) - Esdor Otomatik Kapılar
Esdor EMS Menteşeli 90 derece açılır (swing) iç ve dış olmak üzere iki tarafa açılabilen, akıllı kapı ünitesidir. Bireysel kullanım gereksinimlerine göre ayarlanabilir ve kullanıcı tarafından programlanabilir. Genel olarak kullanılan şekillerden farklı dizayn ile yapılmış ve yeni, akıllı kontrol sistemi ile donatılmıştır. EMS 100 otomatik menteşeli açılır-kapanır kapı, hem içe hem dışa uygulamalar için geliştirilmiştir.
Kapı Açma Mekanizması, Otomatik Kapı Açma Mekanizması, Otomatik Menteşeli 90 Derece Açılır Mekanizma, Automatic Swing door, Pivot Kanat Açma Mekanizmaları.
3147
page-template-default,page,page-id-3147,page-child,parent-pageid-15531,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
Menteşeli Otomatik Kapı Mekanizması (EMS)

animasyon_dikacilir

Yıllarca Kalite!

EMS 100 iç ve dış olmak üzere iki tarafa açılabilen, akıllı kapı ünitesidir. Bireysel kullanım gereksinimlerine göre ayarlanabilir ve kullanıcı tarafından programlanabilir. Genel olarak kullanılan şekillerden farklı dizayn ile yapılmış ve yeni, akıllı kontrol sistemi ile donatılmıştır.

EMS 100 otomatik menteşeli açılır-kapanır kapı, hem içe hem dışa uygulamalar için geliştirilmiştir.

* İş merkezleri ve kurumlar,

* Hastaneler, laboratuarlar

* Restoran ve mutfaklar,

* Yaşlı ve çocuk bakımevleri,

* Oteller ve öğrenci yurtları,

* Apartmanlar ve özel konutlar,

* Süpermarketler, mağazalar ve bürolar

gibi açma kapama kolaylığı ve güvenlik gerektiren alanlarda kullanılabilen ideal seçiminizdir.

Otomatik Menteşeli (Swing)  Kapı Mekanizması
Konforlu Kullanım

Esdor® EMS 100 kullanımı rahattır. Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi kullanılarak pek çok ayarlanabilir fonksiyon sağlanmıştır.

20 yılı aşkın otomatik kapı tecrübesi ve Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi birleştirilerek geliştirilerek üretilmiştir. Bu sistem sürekli olarak kendi hareketlerini izleyerek mükemmel kapı hareketini garanti eder. İnsan gibi düşünebilen ve yorumlayarak hareketlerini düzenleyebilen zekaya sahiptir.

EMS 100 ünitesinde ”it ve git” (push and plug) ve rüzgar yığını (windstack) fonksiyonları standart fonksiyonlarıdır. Açılma esnasında açılma açısı ve açılma-kapanma hızı arzu edildiği gibi programlanabilir.

EMS100grafik
ESDOR AKILLI KAPI TEKNOLOJİSİ:

Endüstriyel uygulamalarda karmaşık sistemlerin daha sorunsuz ve verimli çalışmasına olanak veren ve insan beyninin çalışma şekline yakın bir yapay zeka uygulaması oluşturma prensibi kullanılarak geliştirilmiştir.

Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi ile çalışan kontrol mekanizması, algılama-yorumlama ve hareketlerini ona göre düzenleme prensibine dayanan Self-monitoring kontrol özelliğine sahiptir.

Esdor Akıllı Kapı Sistemlerinde bulunan ve akıllı (intelligent) olarak tanımlanan bu sistem sayesinde kullanım hatalarından kaynaklanacak bir çok arızaya karşı da kendini korur. Ayrıca kapı kanatlarının ağırlığına göre hız ayarını otomatik olarak yapması ve ani hareketlere izin vermemesi nedeniyle sistemsel hata kaynaklı arıza yapmama özelliğine sahiptir. Bu özelliği uzun yıllar sağlıklı çalışmayı garanti eder.

EMS Tipleri