EMS OTOMATİK MENTEŞELİ (90 DERECE AÇILIR) KAPI AÇMA MEKANİZMALARI

animasyon_dikacilir

Yıllarca Kalite!

EMS otomatik menteşeli kapı mekanizması ev, ofis, işyerileri gibi her tür yapılarda kullanmaya alışageldiğimiz 90 derece açılan kapıların temas etmeden açılıp kapanmasını sağlamak üzere geliştirilmiş, hijyen ve konfor sağlayıcı bir üründür..

 

İstenilen yere istenilen zamanda kolayca kurulmak üzere yüksek performans, güvenlik, kolaylık ve konfor sağlayıcı yenilikçi bir işletim mekanizmasıdır.

 

Ortak kullanım alanlarında kapıların kollarına dokunmadan açılıp kapanmasını sağlar. Bu sebeple salgın, bulaşıcı hastalık, toz, kir gibi insan sağlığının görünmez tehlikelerine karşı önlem almada en önde gelen yardımcı unsurdur.

 

Ayrıca zarif ve sade tasarımıyla mimari estetik unsurlara mükemmel uyum sağlar. Dekoratif tercihleriniz için hijyen ve konfordan vazgeçmeniz gerekmez. Kapı kanadının açılma yönü, montaj yeri gibi değişkenler dikkate alınarak tasarlandığı için uygulaması kolaydır.

 

Engelli veya özel korunma gerektiren kullanıcılar da dahil olmak üzere ihtiyaca göre çalışma ayarlarını yapmaya izin verir. Standart kurulum ve ayar düzeneğine farklı güvenlik sensörleri entegre edilerek özelleştirilmiş çalışma ayarları yapılabilir.

90 derece Kapı Açma Mekanizması 2

Kullanım yerine ve ihtiyaca göre radar, el yaklaşım, şifre, uzaktan kumanda gibi dokunmasız açma yöntemleriyle çalışan EMS Otomatik kapı mekanizmaları, mevcut veya yeni kapı kanatlarına uygulanabilecek özelliklerde tasarlanmıştır. Kolay montaj özellikleri sayesinde farklı ağırlık, genişlik ve niteliklerdeki kapı kanatlarını dokunmasız kullanıma imkanı verir.

Konforlu Kullanım

Esdor® EMS mekanizmaların kullanımı rahattır. Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi kullanılarak pek çok ayarlanabilir fonksiyon sağlanmıştır.

20 yılı aşkın otomatik kapı tecrübesi ve Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi birleştirilerek geliştirilerek üretilmiştir. Bu sistem sürekli olarak kendi hareketlerini izleyerek mükemmel kapı hareketini garanti eder. İnsan gibi düşünebilen ve yorumlayarak hareketlerini düzenleyebilen zekaya sahiptir.

EMS mekanizmalarda rüzgar yığını (windstack) fonksiyonları standart fonksiyonlarıdır. Açılma esnasında açılma açısı ve açılma-kapanma hızı arzu edildiği gibi programlanabilir.

Esdor EMS grafik
ESDOR AKILLI KAPI TEKNOLOJİSİ:

Endüstriyel uygulamalarda karmaşık sistemlerin daha sorunsuz ve verimli çalışmasına olanak veren ve insan beyninin çalışma şekline yakın bir yapay zeka uygulaması oluşturma prensibi kullanılarak geliştirilmiştir.

Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi ile çalışan kontrol mekanizması, algılama-yorumlama ve hareketlerini ona göre düzenleme prensibine dayanan Self-monitoring kontrol özelliğine sahiptir.

Esdor Akıllı Kapı Sistemlerinde bulunan ve akıllı (intelligent) olarak tanımlanan bu sistem sayesinde kullanım hatalarından kaynaklanacak bir çok arızaya karşı da kendini korur. Ayrıca kapı kanatlarının ağırlığına göre hız ayarını otomatik olarak yapması ve ani hareketlere izin vermemesi nedeniyle sistemsel hata kaynaklı arıza yapmama özelliğine sahiptir. Bu özelliği uzun yıllar sağlıklı çalışmayı garanti eder.

Sizin İhtiyacınız Hangisi?

                                                            EMS 100       EMS 200       EMS 300

Azami Kanat Genişlikleri (mm) :             1100              1300             1600

Azami Kanat Ağırlıkları (kg):                     150                250                500

90 derece Kapı Açma Mekanizması EMS 100
EMS Tipleri