Hermetik Kapılar Grubu

Hermetik Kayar Kapı (Otomatik / Manuel)

Esdor Yana Kayar Hermetik Kapılar 2400 mm genişliğe kadar tek veya çift kanat üretilebilmektedir. Üç yönlü hareketi , kapandıktan sonra sıkıştırması ve burkulmaya karşı 63 mm lik çift odalı güçlü profilleri sayesinde hava sızdırmazlığını garanti eder. Hermetik kapılar otomatik veya manuel olarak çalıştırılabilir.

Sızdırmazlık Test Raporu No: EN 1026 – 215165  Ürün sayfasına git.

hermetik kapi

Hermetik Menteşeli Kapı (Otomatik / Manuel)

Esdor Hermetik Menteşeli Kapılar her kanat 1200 mm olmak üzere 2400 mm genişliğe kadar tek veya çift kanat üretilebilmektedir. Menteşeli hermetik kapılar EMS mekanizma takılarak 250 kg ağırlığa kadar otomatik olarak çalıştırılabilir. 63 mm lik çift odalı güçlü profilleri sayesinde hava sızdırmazlığını garanti eder.

Sızdırmazlık Test Raporu No: EN 1026 – 215168 Ürün sayfasına git.

hermetik-otomatik-hava-sizdirmaz-menteşeli-swing-90 derece-kapi-tekli-çiftli

Radyasyon Geçirmez Kayar Kapı (Otomatik / Manuel)

EHS O-X-ray kapıları panel içine yerleştirilen kurşun levha sayesinde radyasyon geçirimsizliğini garanti eder.

Radyasyon geçirimsiz pencere uygulanabilir.

Bulundukları yere göre hermetik olabilir yada olmayabilirler.  Ürün sayfasına git.

Radyasyon Geçirmez Kapı

Radyasyon Geçirmez Menteşeli Kapı (Otomatik / Manuel)

Esdor® Radyasyon geçirmez menteşeli kapılar, kasa ve panel içine yerleştirilen kurşun levha sayesinde radyasyon geçirimsizliğini garanti eder.

Radyasyon geçirimsiz pencere uygulanabilir.

Bulundukları yere göre hermetik olabilir yada olmayabilirler.  Ürün sayfasına git.

Radyasyon-gecirmez-x-ray-menteseli-kapi

Hastane Ameliyathane Otomatik Kapıları

Hastanelerde ameliyathane, yoğun bakım, özel bakım ünitelerinde, tam sızdırmazlık gerektirmeyen durumlarda özel laminant veya çelik malzemeden imal edilen yana kayar kapı tipleridir.

Ürün sayfasına git.

hastane kappisi

Sedye Aktarma Kapıları

Ana ameliyathanenin etkin hijyen kontrolünü sağlamak amacıyla, ön bölümde oluşturulan sedye kapıları, dışarıdan gelen sedyenin sadece hastanın yattığı bölümünün içerideki sedyeye kaydırılarak aktarılmasına imkan veren özellikli bir kayar kapı türüdür. Ürün sayfasına git.

Otomatik Fotoselli Kayar Kapı Sedye Kapısı

Hava ve Su Sızdırmaz Kapı

Hava ve su sızdırmaz kapılar genellikle toplu deniz taşıtlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 2400 mm genişliğe kadar tek veya çift kanat üretilebilmektedir.

ESDOR Hava ve Su sızdırmaz Kapılar açma kapasitesinin yüksekliği, açılma ve kapanma güvenliği, kullanma kolaylığı bakımından yüksek niteliklidir. Ürün sayfasına git.

g6

Sedye Çarpma Bantları

Duvar koruyucu bantlar iki kanallı 130 mm ve üç kanallı 180 mm olmak üzere iki farklı yükseklikte mat veya parlak doğal eloksalli alüminyum profiller olup kanallara istenilen renklerde koruyucu lastik fitiller takılabilir.

Profiller standart 6 M dir. Ürün sayfasına git.

s4