Özel Otomatik Kapılar Grubu - Esdor Otomatik Kapılar
ESDOR AKILLI KAPI TEKNOLOJİSİ: Endüstriyel uygulamalarda karmaşık sistemlerin daha sorunsuz ve verimli çalışmasına olanak veren ve insan beyninin çalışma şekline yakın bir yapay zeka uygulaması oluşturma prensibi kullanılarak geliştirilmiştir. Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi ile çalışan kontrol mekanizması, algılama-yorumlama ve hareketlerini ona göre düzenleme prensibine dayanan Self-monitoring kontrol özelliğine sahiptir.
Hangar Kapısı, Otomatik Hangar Kapıları, Uçak Hangar Kapıları, Yat ve Vapur Kapıları, Duvar İçi Kapı, Otomatik Cam Kapı.
3114
page-template-default,page,page-id-3114,page-parent,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Özel Otomatik Kapılar Grubu

Esdor Hangar Kapıları hangar giriş- çıkışlarının kontrol altına alınması amacıyla kullanılır.

Esdor Otomatik Hangar Kapıları açma kapasitesinin yüksekliği, açılma ve kapanma güvenliği, kullanma kolaylığı bakımından yüksek niteliklidir. 20 yılı aşkın Hangar Kapısı deneyimi ile tüm detaylar projelendirilir ve en yüksek standartlarda malzeme, teknoloji ve işçilik kullanılır. Devamı var.

hangar_kapi_1.1

Gemi, Vapur ve Yatların giriş- çıkışlarının kontrol altına alınması amacıyla kullanılan endüstriyel kapı tipleri, 8.00 M ye kadar istenilen açıklıkta ihtiyaca göre projelendirilerek uygulanır. Devamı var.

G13

Esdor Duvar İçi Kayar Kapılar iç mekanlarda tüm alanın verimli kullanımını sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Hastanelerde koridor, oda ve operasyon odalarında duvarların çeşitli cihaz ve donanımlar için tümüyle kullanımına imkan verir. Devamı var.

di1

Profil görünümü istenmeyen yerlerde yalnızca cam kanatlar yapılarak engelsiz görünüm sağlanır.Devamı var.

ck3