Menteşeli Kapılar Grubu

MENTEŞELİ KAPI MEKANİZMASI (90 derece açılır)

 

EMS 100, EMS 200 , EMS 300 iç ve dış olmak üzere iki tarafa açılabilen, akıllı kapı ünitesidir. Bireysel kullanım gereksinimlerine göre ayarlanabilir ve kullanıcı tarafından programlanabilir. Genel olarak kullanılan şekillerden farklı dizayn ile yapılmış ve yeni, akıllı kontrol sistemi ile donatılmıştır Devamı var.

menteseli

Hermetik Menteşeli Kapı (Otomatik / Manuel)

 

EHS-M Menteşeli hermetik kapı bugünün ve geleceğin gereksinimlerini en titiz şekilde karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Her bir kanat 1200 mm genişliğe kadar tek veya çift kanat üretilebilmektedir. EHS-M menteşeli hermetik kapılar EMS otomatik kapı mekanizması takılarak 250 kg ağırlığa kadar otomatik olarak çalıştırılabilir. Devamı var.

Hermetik Menteşeli Otomatik Kapı

TEMİZ ODA KAPILARI (menteşeli, 90 derece açılır)

 

Temiz oda kavramı , belirli bir parçacık boyutunda parçacıkların sayısının metre küp başına değerini ifade eder.

İlaç, yarı iletken üretimi, biyoteknoloji, ilaç sanayi, LCD (LCM) üretimi gibi sektörlerde ,sağlık alanında, bilimsel araştırma laboratuarları gibi hava kontrolu gerektiren alanlar için kullanılan bir ifadedir. Kritik öneme sahip bu ortamlarda oda tasarımı, kullanılan malzeme ve kullanılacak ekipman cinsi, havalandırma, hava temizleme, insan ve malzeme giriş prosedürleri standardize edilmiştir. Devamı var.

temiz_oda_kapısı_4

AYARLI KAPI KASALARI (menteşeli, 90 derece açılır)

 

Çeşitli duvar kalınlıklarına göre ayarlanabilen alüminyum düz veya oval kapı kasaları ile istediğiniz kapı kanatlarını uygulayarak çok çeşitli iç kapılar yapılır. Devamı var.

ayarlı-kapı-ciftli