Esdor | Otomatik Kayar Kapılar Grubu
ESDOR AKILLI KAPI TEKNOLOJİSİ: Endüstriyel uygulamalarda karmaşık sistemlerin daha sorunsuz ve verimli çalışmasına olanak veren ve insan beyninin çalışma şekline yakın bir yapay zeka uygulaması oluşturma prensibi kullanılarak geliştirilmiştir. Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi ile çalışan kontrol mekanizması, algılama-yorumlama ve hareketlerini ona göre düzenleme prensibine dayanan Self-monitoring kontrol özelliğine sahiptir.Esdor Akıllı Kapı Sistemlerinde bulunan ve akıllı (intelligent) olarak tanımlanan bu sistem sayesinde kullanım hatalarından kaynaklanacak bir çok arızaya karşı da kendini korur. Ayrıca kapı kanatlarının ağırlığına göre hız ayarını otomatik olarak yapması ve ani hareketlere izin vermemesi nedeniyle sistemsel hata kaynaklı arıza yapmama özelliğine sahiptir. Bu özelliği uzun yıllar sağlıklı çalışmayı garanti eder.
Otomatik Fotoselli Kayar Kapı, Teleskopik Fotoselli Kapı, Dairesel Kapı.
3088
page-template-default,page,page-id-3088,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

KAYAR KAPILAR GRUBU

Kayar Kapılar Grubu

Otomatik Kayar Kapı

 

Farklı ve Yeni

EKS otomatik akıllı kapılar, dizaynı, yüksek teknolojisi ve montaj kolaylıklarıyla mevcutlardan farklı ve yeni bir çözümdür. Çağdaş yapı anlayışının ihtiyacı olan tüm fonksiyonları, kalite ve estetik unsurlarını da kapsayarak karşılar. Devamı var.

t6

Otomatik Teleskopik Kapı

 

Bina dış ve iç girişlerini en geniş açıklıkta kullanabilmek için teleskopik yana kayar kapı üniteleri geliştirilmiştir.

Teleskopik kapılar, market girişleri, galeriler gibi yoğun insan trafiğinin akışını kolaylaştırmak gereken geçiş noktaları ile dar kapı alanlarında geniş açıklık sağlamak amacıyla kullanılır.

Devamı var.

d5

Otomatik Dairesel Kapı

 

Bina girişlerinde görkemli bir geçiş sağlamak aynı zamanda da insan trafiğini kontrol altına almak gerektiğinde kullanılan döner kapılara alternatif bir kayar kapı tipidir. Devamı var.

p3

Otomatik Prizmatik Kapı

 

Bina girişlerinde görkemli bir geçiş sağlamak aynı zamanda da insan trafiğini kontrol altına almak gerektiğinde kullanılan kayar kapı tipidir. Devamı var.

Alüminyum Kanat Üniteleri

Alüminyum Kanat Üniteleri

 

40 yılı aşkın Alüminyum Yapı Sistemleri deneyimi ve 25 yıllık otomatik kapı deneyimi ile geliştirilen esdor alüminyum kapı üniteleri tüm detayları çözülmüş olduğundan kolay imal ve monte edilebilen, estetik bir yapıya sahip, aynı zamanda ekonomik, özgün dizaynlardır. Üniteler deformasyona uğramadan uzun yıllar kullanılacak şekilde geliştirilmiştir. Devamı var.

Otomatik-Kapi-Sabit Kasa-3

Alüminyum Sabit Kasalar

 

40 yılı aşkın Alüminyum Yapı Sistemleri deneyimi ve 25 yıllık otomatik kapı deneyimi ile geliştirilen Esdor sabit (gizli) kasalar, ES 30 alüminyum profil sistemlerinden yapılmaktadır. Tüm detayları çözülmüş olduğundan kolay imal ve monte edilebilmektedir. Sabit kasalar otomatik kapıların sağlam , düzgün ve kolay monte edilmesini sağlar. Böylelikle otomatik kapılar sağlıklı çalışır ve uzun yıllar kullanılılır. Devamı var.

KONTROL PANELİ EGS

Aksesuarlar

 

Otomatik kapılara ait tüm aksesuar ve yedek parçaları ayrıca temin edebilirsiniz.