90 Derece Açılır Otomatik Kapı - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2717
post-template-default,single,single-post,postid-2717,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

90 Derece Açılır Otomatik Kapı

90 Derece Açılır Otomatik Kapı

90 Derece Açılır Otomatik Kapı

Hermetik Menteşeli KapıEMS 100 iç ve dış olmak üzere iki tarafa açılabilen, akıllı kapı ünitesidir. Bireysel kullanım gereksinimlerine göre ayarlanabilir ve kullanıcı tarafından programlanabilir. Genel olarak kullanılan şekillerden farklı dizayn ile yapılmış ve yeni, akıllı kontrol sistemi ile donatılmıştır.

EMS 100 otomatik menteşeli açılır-kapanır kapı, hem içe hem dışa uygulamalar için geliştirilmiştir.

Esdor® EMS 100 kullanımı rahattır. Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi kullanılarak pek çok ayarlanabilir fonksiyon sağlanmıştır.

20 yılı aşkın otomatik kapı tecrübesi ve Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi birleştirilerek geliştirilerek üretilmiştir. Bu sistem sürekli olarak kendi hareketlerini izleyerek mükemmel kapı hareketini garanti eder. İnsan gibi düşünebilen ve yorumlayarak hareketlerini düzenleyebilen zekaya sahiptir.

EMS 100 ünitesinde ”it ve git” (push and plug) ve rüzgar yığını (windstack) fonksiyonları standart fonksiyonlarıdır. Açılma esnasında açılma açısı ve açılma-kapanma hızı arzu edildiği gibi programlanabilir.