Otomatik Kapı Sistemleri - Esdor Otomatik Kapılar %
Esdor otomatik kapı sistemleri insan trafiğinin konrol edilmesinden ortam havasının kontrol ve korunmasına kadar çeşitli ihtiyaçları karşilayabilmesinin yanısıra fiziki olarak da geniş veya dar geçiş alanları için çeşitli tiplere sahiptir. Örneğin esdor otomatik teleskopik kapı dar geçiş noktalarında en geniş açıklığı sağalayacak şekilde dizayn edilmiştir. Esdor katlanır kayar kapılar da aynı ihtiyacı karşılamaya yönelik geliştirilmiş farklı bir yana kayar kapı tipidir.
Dairesel Otomatik Kapı, Fotosel Kapı, Fotoselli Kapı, Fotoselli kapı ne demektir?, Fotoselli Kapı Şartnamesi, Hastane Kapısı, Otomatik Kapı Ankara, Otomatik Kapı, Teleskopik Kapı, Menteşeli Kapı
2708
post-template-default,single,single-post,postid-2708,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

k921.yüzyılın ilk çeyreğinin sembolü haline gelen her türlü yaşamsal alışkanlıklar, renk, biçim, tat, koku gibi tüm estetik unsurlara dair tercihlerin gelişen teknolojik araçlara bağımlılığın etkisiyle şekillenmesi sonucunda meydana gelmiştir.

Sözgelimi cep telefonu adeta kimlik taşımak kadar zorunlu malzeme haline gelmiş, otomobili olmamak önemli bir eksiklik sayılmaya başlamış, salon mobilya takımlarında tv ünitesi takımın ana parçalarından biri olup dünkü gümüşlük ya da konsolun tahtına oturmuş, yemek masalarının ebatları misafir kavramını unutturacak boyutlara indirgenmiş ama genç odası kavramı iyice pekişerek bilgisayar ve cep telefonu hapsindeki gençlerin bu hapishanede daha çok zaman harcamalarını kolaylaştırıcı unsurlarla donatılmış, dünün salaş kıyafetleri rahatlık modası adıyla ve saç sakal bırakmak da tarz yapmak özentisiyle biribirinin aynı insan görüntüleri oluşmuş, beş duyu organımıza kulaklık ve telefon adında iki yeni organ eklenmiştir.

Bir çok açıdan incelemeye, eleştirmeye ve hatta dur demeye muhtaç bu tür değişimlerin yanısıra gerçekten zaman denilen en kıymetli hazinemizi boşa harcamamıza engel olacak, hayatımızı daha rahatlıkla yaşamamızı sağlayacak teknolojik araçlar da hayatımıza girmiştir.

Otomatik kapı sistemleri de bunlardan biridir.

Mimari anlayışın tamamlayıcı bir unsuru olmakla birlikte güvenlik ve kontrol gerekliliklerini kolaylıkla sağlamak bakımından da ana yapı elemanları arasında yerini almış olan otomatik kapı sistemleri estetik ve konfor için de olmazsa olmaz undsurlardır. Esdor otomatik kapı sistemleri günümüz mimarisinin zerafet arayışına çözüm getiren özgün tasarım ürünleri olarak binalarda ana giriş kapılarının yanısıra iç kısımlarda farklı özelliklere sahip bölümlerde farklı fonksiyonları yerine getirebilecek kabiliyettedir. Esdor otomatik kapı sistemleri insan trafiğinin konrol edilmesinden ortam havasının kontrol ve korunmasına kadar çeşitli ihtiyaçları karşilayabilmesinin yanısıra fiziki olarak da geniş veya dar geçiş alanları için çeşitli tiplere sahiptir. Örneğin esdor otomatik teleskopik kapı dar geçiş noktalarında en geniş açıklığı sağalayacak şekilde dizayn edilmiştir. Esdor katlanır kayar kapılar da aynı ihtiyacı karşılamaya yönelik geliştirilmiş farklı bir yana kayar kapı tipidir.

Günümüz teknolojisini en ileri düzeyde kullanarak insan faydasına sunan Esdor otomatik kapı, insanın güven içinde yaşaması esasını ilke edinerek yapılan ar-ge çalışmalarının ürünü olan tüm kapı tipleriyle binaların vazgeçilmez demirbaşları arasında yerini almıştır.