Esdor Temiz Oda Kapıları - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2696
post-template-default,single,single-post,postid-2696,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Esdor Temiz Oda Kapıları

Esdor Temiz Oda Kapıları

to2Temiz odalar farmasötik, kimyasal, elektronik, mikro-mekanik endüstrisi tıbbi malzeme üretimi, gıda ve en önemlisi sağlık sektöründeki tüm üretim, laboratuvar, operasyon ve tedavi alanlarında mutlaka tesis edilmesi gereken birimlerdir. Gelişmiş ülkelerde tanımları yapılmış ve standartları oluşturulmuş olan Temiz Oda oluşumunun olmazsa olmaz unsurlarından biri de Temiz Oda Kapısıdır.

Temiz Oda Kapısı ısı, nem, basınç, toz gibi ortam bozucu unsurları yok etmek ve oluşunu engellemek üzere tasarımı yapılmış Temiz Odalarda sağlanan ortamın hem sağlanmasında hem de korunmasında en önemli kısımdır. Temiz Oda Kapısı sterilizasyonu tehdit eden kontaminatların elimine edilmesinde destek sağlar. Temiz Oda Kapısı steril odaya hava giriş ve çıkış kontrolünde önemli rol oynar. Saç telinden toza kadar, kimyasal maddeye kadar, kıyafetinizden dökülen bir life kadar canli cansiz mikroorganizmaların ve partiküllerin Temiz Odaya girişinin engellenmesi konusunda temel unsurdur. Üretim veya operasyon esnasında ortaya çıkan kontaminatların eliminsayonu konusunda da havalandırma düzeneğinin önemli yardımcısı da yineTemiz Oda Kapısıdır. Temiz Odada yapılan operasyonun proses gereklerine uygun olarak sağlananan basıncın korunması, hava değiş tokuşunun kontrol edilmesi Temiz Oda Kapısı ile sağlanır.

Hastanelerin ameliyathanelerinde ve daha spesifik operasyon odalarında, laboratuar bölümlerinde hayatı tehdit eden boyutlardaki antihijyenik ortamların kontrol altına alınabilmesi için mutlaka Temiz Oda Kapıları ve Hermetik Kapılar kullanılması şarttır.

Esdor Temiz Oda Kapıları ve EHS Hermetik Kapılar Uluslar arası Temiz Oda standartlarına uygun teknik özelliklere sahiptir. Kurulum ve kullanım kolaylıkları sağlaması bakımından da tercih edilen ürünlerdir. Biri kapanmadan diğerinin açılmaması gereken alnalarda sıralı açılma özelliği ile ortam kontrolüne yardımcı olur.