ESDOR HANGAR KAPILARI - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2670
post-template-default,single,single-post,postid-2670,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

ESDOR HANGAR KAPILARI

ESDOR HANGAR KAPILARI

Hangar, uçak, araba, tarım araçları vb. koymaya yarayan büyük ve kapalı mekanlardır. Elbette ki içinde barındırılan malzemenin durumuna göre tasarlanarak inşa edilir. Binanın özelliğine bağlı olarak hangar kapılarının da özel bir tasarımı ve üretimi gerekir.

Esdor Otomatik Hangar Kapıları hemen hemen her hangara özgü olarak tasarlanan ürünlerdir. Temel sistematiği aynı olmakla birlikte her hangarın bina ve geçiş ölçüleri aynı olmadığı için standart üretim mümkün değildir. İşte tam da bu gerçeği gözününe aldığımızda müşterilerin standart olmayan ihtiyaçlarını standartlara uygun ama özgün çözümlerle karşılayan Esdor Otomatik Hangar Kapılarının önemi ortaya çıkmaktadır.

hangar_kapiEsdor Otomatik Hangar Kapıları 20 yılı aşkın Hangar Kapısı deneyimi ile üretilir.

Esdor Otomatik Hangar Kapıları üretimi için öncelikle hangara ait tüm detaylar projelendirilir. En yüksek standartlarda malzeme ve üretim prosesleri planlanır. Esdor Otomatik Hangar Kapılarının fabrika üretimi titizlikle gerçekleştirilir. Ancak hangar kapısı montajının riskleri ve uygulama zorlukları göz önüne alınarak moduler tasarımlara önem verilir.

Esdor Otomatik Hangar Kapıları özel montaj teknikleri uygulanarak hangar binasına monte edilir.

Esdor Otomatik Hangar Kapılarının pek çok ayrıcalıklı özelliklerinin başında açma kapasitesinin yüksekliği gelmektedir. Gerek en ölçüleri gerekse yükseklik bakımından devasa sayılabilecek büyüklüklerde bile Esdor Otomatik Hangar Kapıları başarıyla kullanılmaktadır. Kuşkusuz bu başarınıyı mümkün kılan unsurlar mekanik tasarım ve en yüksek düzeyde açılma ve kapanma güvenliğinin sağlanıyor olmasıdır.