ESDOR EGS GENEL SÜRÜCÜ KARTI - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2740
post-template-default,single,single-post,postid-2740,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

ESDOR EGS GENEL SÜRÜCÜ KARTI

ESDOR EGS GENEL SÜRÜCÜ KARTI

ESDOR EGS GENEL SÜRÜCÜ

1-GENEL ÖZELLİKLER :

egs-hEsdor EGS, 24V ile çalışan 160 W her çeşit motoru çalıştırmak üzere tasarlanmış genel bir sürücüdür. Motora uygun bağlantı yapılıp elektrik verildiğinde önce kapatıp sonra açarak ‘Otomatik Ölçüm’ yapar, o motora göre çalışma programını belirler ve otomatik kapıyı çalıştırır.

1.1-Bilgisayarla Yonetim:
Bilgisayara bağlandığında tüm fonksiyonlar yönetilir. Kapılarda varsa hatalar izlenir ve raporlarlanır.

1.2-Bilgisayarla Programlama:
Bilgisayarla program yüklenir. Tüm fonksiyonlar, ayarlar ve servis işlemleri yapılır.

1.3-Yoğun Trafik Özelliği:
Yoğun trafikte üç kez üst üste tam kapanmadan açıldığında her bir açılışta 1 sn artırarak 5 sn bekler. Bu bekleyiş radardan sinyal almaya devam ettiği sürece devam eder. Bir kez kapandıktan sonra normale döner.

1.4-Engel Algılama Özelliği:
Kapanma esnasında bir engelle karşılaştığında geri açılır. Çarpmadan sonra iki kez kontrol ettikten sonra durur. Tekrar sinyal verildiğinde engeli kontrol eder, engel yoksa normale döner.
Açılma esnasında bir engelle karşılaştığında kapanır. Tekrar açıldığında engel durdugu sürece engeli kontrol eder ve tekrar kapanır. Engel olmaz ise normale döner.

1.5-Motor Kontrol Özelliği:
Normal çalışma esnasında motor kabloları herhangi bir nedenle yerinden çıkarsa veya bağlantılarda temassızlık olursa çalışmasını durdurur. Baglantılar yeniden yapıldığında yeniden durumunu kontrol eder ve çalışmasına devam eder veya yeniden devreye alınır.

1.6-Enkoder Kontrol Özelliği:
Normal çalışma esnasında enkoder kabloları herhangi bir nedenle yerinden çıkarsa veya bağlantılarda temassızlık olursa çalışmasını durdurur. Baglantılar yeniden yapıldığında yeniden durumunu kontrol eder ve çalışmasına devam eder veya yeniden devreye alınır.

1.7-Kilit kontrol özelliği:
Kilidin açık veya kapalı olduğunu her an kontrol eder. Kilit açılmadığı sürece açılmaz.