OTOMATİK KAYAR KAPILAR KONFORLUDUR - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2597
post-template-default,single,single-post,postid-2597,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

OTOMATİK KAYAR KAPILAR KONFORLUDUR

OTOMATİK KAYAR KAPILAR KONFORLUDUR

d14ESDOR Otomatik Kayar Kapılar sessiz çalışma yeteneğine sahip olduğu için monte edildiği mekana konfor katar. Çünkü özel tasarlanmış profil sistemlerinden oluşturulur.

Kontrol sistemini meydana getiren elektronik beyin ve motor aksamı sessiz çalışma prensibiyle çalışır. Hem kapı kanatları hem üzerinde hareket ettiği ray hem de teker vb. parçalardan oluşan taşıyıcı sistemi sessiz çalışmasını destekler.

Esdor otomatik kapıların tüm tipleri kullanıldığı mekanın kullanım amacına uygun açma aksesuarlarıyla çalışır. Örnek olarak otomatik kapının bulunduğu mekana belirli kişilerin girmesi isteniyor da herkesin girmesi istenmiyorsa şifre cihazı kullanmak en uygun çözüm olabilir. Şifre cihazı tercih edilmişse girmesi uygun görülen kişilere bir şifre verilir. O kişiler otomatik kapı önüne geldiğinde şifre cihazı üstünde bulunan tuşlara basarak şifresini girer. Şifre ile otomatik kapı kontrol sistemine sinyal gider ve otomatik kapı açılır.

Şifre cihazı yerine parmak okuyucu özelliğine sahip cihazlar kullanılabilir. Parmak izini belleğine alabilen ve gerektiğinde seçebilme özelliğine sahip cihazlar kulanıldığında da otomatik kapı bulunan alana kimlerin girmesi isteniyorsa okişinin parmak izi bir kere cihazın belleğine kaydedilir, daha sonra o kişi parmağını dokunduğunda otomatik kapı kontrol sistemine açma sinyali gönderilir ve otomatik kapı açılır.

Kartlı sistemler de aynı şekilde otomatik kapılarda kullanılan açma sistemleridir. Manyetik veya proximity özellikli bilgi depolama niteliğine sahip kartlar okuyucu cihazlara okutulareak otomatik kapının kontrol sistemine sinyal gönderilerek açma işlemi yapması sağlanabilir.

Genel kullanıma açık alanlarda ise radar kullanılması yeterlidir. Hareketi ve veya cismi algıladığında otomatik kapı kontrol sistemine açma sinyali gönderilir ve otomatik kapı açılır.

Esdor otomatik kapıların akıllı kontrol sistemi yeni teknolojik ürünlerle uyum sağlayabilecek kaabiliyette olduğu için müşterilerin her türlü istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmekte ve böylece müşteri memnuniyetini en ileri derecede karşılayabilmektedir.