İlk Otomatik Kapılı Vapur "Fatih" - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Vapur Kapısı, Otomatik Yat Kapısı
Otomatik Vapur Kapısı, Otomatik Yat Kapısı
16228
post-template-default,single,single-post,postid-16228,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

İlk Otomatik Kapılı Vapur “Fatih”

İlk Otomatik Kapılı Vapur “Fatih”

İlk Otomatik Kapılı Vapur “Fatih” Hizmete Girdi.

İstanbul Beşiktaş- Kadıköy hattında seferlerine başlayan ve ilk otomatik kapılı vapur olan Fatih’e yolculardan övgü yağdı.
”Beş yıldızlı otel gibi” ifadesiyle dizaynı ve konforundan duydukları memnuniyeti dile getiren yolcular, otomatik kapı kullanılmasının konfora güvenlik unsurunu da katarak kaliteyi daha da yükselttiğini belirttiler.

Firmamızca üretilen ESDOR Otomatik Kapıların kullanıldığı Fatih vapuru hakkındaki görüşlerini sorduğumuz yolculardan emekli bir deniz subayı ,” Zaten en tehlikeli sulardan biri olan bu denizde yolcu taşıyan bu vapurlarda özellikle çocukların,bedensel engellilerin ve aceleci yolcuların can güvenliğinin kontrol altına alınmasını sağlaması bakımından çok önemli bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.” sözleriyle memnuniyetini ifade etti. ”Böylesine önemli bir “ilk” üretimin Türkiye’de yapılmış olmasından gurur duydum” dedi.

Fatih vapurunda kullanılan ESDOR Otomatik Kapı Sistemi, açma kapasitesinin yüksekliği, açılma ve kapanma güvenliği, kullanma kolaylığı bakımından yüksek niteliklidir. Korozyona karşı dayanıklı sağlam yapılı bileşenlerden oluşan kapıların, mekanik sistemlerinin özel dizaynı da sağa -sola 10 derece eğim toleransı sağlamaktadır. Nemden,sarsıntıdan,ısı değişikliklerinden etkilenmeyen sistem,hatalı kullanıma izin vermemektedir. Ancak acil durumlarda kolaylıkla müdahale edilebilme fonksiyonununa sahiptir. 6.00 M açılma genişliğiyle de sınıfında bir ilk olan ESDOR vapur kapıları milyonlarca tur çalışabilecek ve uzun yıllar hizmet edebilecek niteliktedir.