Fotoselli kapı ne demektir? - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2115
post-template-default,single,single-post,postid-2115,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Fotoselli kapı ne demektir?

Fotoselli kapı ne demektir?

k19Fotoselli kapı ne demektir? Fotosel tüm otomatik kapı, bahçe kapıları, garaj kapıları, bariyerlerde veya başka endüstri uygulamalarda kapanma esnasında arada bir cisim varsa kapının kapanmmasını sağlayan güvenlik sensörüdür. Güvenlik sensörü her otomatik sistemde kullanılır. Fotoselli kapı demek gözlü veya ayaklı insan demek gibi bir şeydir. Fotosel yayaların geçtiği kapıya ait bir sensör olmayıp genel kullanılan bir güvenlik sensörüdür.