ESDOR VAPUR VE YAT KAPILARI - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2682
post-template-default,single,single-post,postid-2682,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

ESDOR VAPUR VE YAT KAPILARI

ESDOR VAPUR VE YAT KAPILARI

gemiDünyanın incisi İsanbul’da boğazın serin sularında yüzerek sizi adalara taşıyan vapurların giriş çıkış konforu sunan Esdor Otomatik Vapur ve Yat Kapıları yerli ve yabancı bir çok turistin de övgüyle bahsettiği ürünlerdir. Esdor Vapur ve Yat Kapıları‘nın vapur giriş çıkışlarında özellikle yaşlı ve çocukların güvenliğine katkı sağlaması müşteri geribilidirimleri arasında bizim için en memnuniyet verici olanıdır.

Esdor Vapur ve Yat Kapılarını sınırsız müşteri memnuniyeti ve özellikle güvenliği felsefesiyle üretilen ürünlerdir. Esdor Vapur ve Yat Kapıları doğaya ve insana saygılı olmayı ve korumayı birincil görevi kabul eden EKOL OTOMASYON SİSTEMLERİ A.Ş. ürünü olduğu için bu özellikliklerle donatılmıştır. Vapur giriş çıkışlarında hatta seyir esnasında denize düşenler yıllarca başa çıkılamayan bir kaza türü olmuştur.

G14Esdor Vapur ve Yat Kapılarını mini bir bilgisayar olan akıllı otomatik kapı ünitesine sahiptir. Esdor Vapur ve Yat Kapıları içte ve dışta yer alan radarlar ile otomatik olarak açılıp kapandığı gibi, vapurların çalışma saatleri ve yolcu yoğunluğunun gerektirdiği zamanlarda görevlilerin manuel olarak çalıştırmalarına da imkan sağlamaktadır.

Esdor Vapur ve Yat Kapılarının kanatlarında yer alan fotosel düzeneği de ikincil bir güvenlik unsuru olarak konumlandırılmıştır. Esdor Vapur ve Yat Kapıları selfmonitoring yani kendi kendini denetleme özelliğine sahip olmakla birlikte fotosel düzeneği de mutlaka kullanılır. FOTOSEL Herhangi bir nedenle kapanma esnasında kapı aralığında bir insan veya cisim bulunması durumunda Esdor Vapur ve Yat Kapılarının kayar kanatlarnın hareket etmemesini sağlar. Böylece Esdor Vapur ve Yat Kapılarını kanatları arsında sıkışma veya çarpma ihtimali yok edilmiştir. Esdor Vapur ve Yat Kapılarını estetiğin, kalitenin ve teknolojinin ama herşeyden önemlisi insan sevgisinin örneği ürünler olarak istanbul Boğazı’nın güzelliğine katkıda bulunarak hizmet vermektedir.