ESDOR Prizmatik Otomatik Kapılar - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2662
post-template-default,single,single-post,postid-2662,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

ESDOR Prizmatik Otomatik Kapılar

ESDOR Prizmatik Otomatik Kapılar

Esdor otomatik kapı sistemleri otomatik kapı kullanıcıları için çok farklı model ve kullanım kolaylıkları sunar. Esdor tasarım felsefesi insan memnuniyeti odaklı olduğu için arge çalışmaları kullanıcıların ihtiyaçlarını tespit edip teknik zorunluluklarla ihtiyaçları eşzamanlı karşılayacak çözümler üretmek üzerine kuruludur. Söz gelimi geçiş açıklığı az olan bir alanda hem görkemli ve farklı bir giriş sağlamak hem de açıklığı en yüksek düzeyde kullanmak isteyen kullanıcılar için prizmatik otomatik kapı seçeneği sunulmuştur.

p4Dar geçiş alanında en geniş açıklığı sağlamaya imkan verecek şekilde tasarlanmış olan prizmatik otomatik kapı sistemi aynı zamanda montaj kolaylıkları düşünülerek tasarlanmış olduğu için uygulama yapacak olan insanların da memnun olacağı kolay montaj unsurlarını taşır. Bu nedenle de farkını açıkça ortaya koyan ESDOR Prizmatik Otomatik Kapılar müşteriler tarafından çok beğenilmektedir.

Günümüz insanı teknolojinin sağladığı bütün imkanları sonuna kadar kullanarak hayatı daha kolay yaşanır hale getirme konusunda doymak bilmez bir istek ve arayış içindedir. Bu eğilimi farkeden ve gözönüne alarak tasarlanan ve üretilen Esdor otomatik kapı modelleri sürekli araştırma geliştirme çalışmalarıyla model ve tip yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Mekanik ve elektromekanik ve elektroniğin birarada bulunduğu otomatik kapı sistemlerinde her biri hem ayrı ayrı hem de biribiriyle bütünleşecek şekilde tasarlanmak mecburiyetindedir. Profil sistemlerinin kendi sistematiği içinde nihai talebi karşılayacak formda tasarlanması mevcut üretici fabrikaların üretim kaabiliyetiyle sınırlı olduğu için, tasarım esnasında bunu da dikkate alınmak zorunludur. Aynı zorunluluk elektromekanik ve elektronik kısımlar için de söz konusudur. Esdor otomatik kapı sistemleri bu zorlu süreçleri içeren arge çalışmaları sonucunda insan faydasına sunulan ürünlerdir.