ESDOR DUVAR İÇİ YANA KAYAR KAPI - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2665
post-template-default,single,single-post,postid-2665,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

ESDOR DUVAR İÇİ YANA KAYAR KAPI

ESDOR DUVAR İÇİ YANA KAYAR KAPI

Esdor duvar içi kayar kapılar hem dekoratif amaçlı hem de kapı kanadının kaydığı duvarda başka bir kullanım unsuru bulunması gibi özel sebeplerle tercih edilen bir otomatik kapı modelidir. Duvar içine kayması istenen otomatik kapı mekanizmaları özel bir bölüm oluşturularak gizlenir ama istenildiğinde veya gerek duyulduğunda otomatik kapıya servis yapılması amacıyla kolaylıkla açılabilecek bir tasarımla yapılır.

Duvarı içi kayar otomatik kapılar diş klinikleri, medikal estetik operasyonlar yapılan muayenehaneler gibi dar ortamlarda hijyenik alanlar oluşturmak istenen operasyonel mekanlarda çok tercih edildiği gibi evler, ofisler ve benzeri her alanda dekoratif amaçlı kullanılabilir. Örneğin evlerde mutfak ile salon girişleri yanyana ve kapı açılımları uygunsuz planlamalar söz konusu olabilmektedir ve genellikle kapıların iptalini düşündürecek kadar kullanım zorluğu meydana getirmektedir. Bu gibi durumlarda duvar içi yana kayar kapı tipleri adeta can kurtarıcı olmaktadır. Duvar içi yana kayar otomatik kapılar biribirini engelleyen kapı karmaşasını ve kalalabalığını ortadan kaldırdığı gibi mekanı ferahlatmakta ve mekanların daha kolaylıkla dekore edilmesine izin vermektedir. Mimarların özellikle de iç mimarların son yıllarda sıklıkla tercih ettiğii ESDOR duvar içi yana kayar otomatik kapı mekanizmaları iç mekan tasarımlarında büyük bir yardımcıdır.

ESDOR duvar içi yana kayar otomatik kapı mekanizmaları kendini koruyan (self monitoring) özelliği ve hataları algılayıp hareketini kontrol etme yeteneğine sahip elektronik sistemi sayesinde arıza yapma, dolayısıyla servis ihtiyacını en aza indirme özelliğine sahip olduğu için duvar içi kayar kapı kullanımında en çok tercih edilen ürünlerdir. ESDOR duvar içi yana kayar otomatik kapı mekanizmaları uzun yıllar otomatik kapı sistemleri deneyimleri ve araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda üretilmiş olduğu için kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verecek her türlü donanıma sahiptir.