Otomatik Hangar Kapıları - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2475
post-template-default,single,single-post,postid-2475,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Otomatik Hangar Kapıları

Otomatik Hangar Kapıları

hangar_kapi_1Esdor Hangar Kapıları hangar giriş- çıkışlarının kontrol altına alınması amacıyla kullanılır.

Esdor Otomatik Hangar Kapıları açma kapasitesinin yüksekliği, açılma ve kapanma güvenliği, kullanma kolaylığı bakımından yüksek niteliklidir. 20 yılı aşkın Hangar Kapısı deneyimi ile tüm detaylar projelendirilir ve en yüksek standartlarda malzeme, teknoloji ve işçilik kullanılır.

Yapılardaki hareketler, genel etkiler ve rüzgar hareketleri, yük kombinasyonları göz önüne alınarak Gerilme gücü, Akma dayanımı, Elastikiyet modülü, Kesme modülü,Termal genleşme katsayısı, Sehimler (defleksiyon) ve Sabit Yük hesapları özel analiz programı ile hesaplanır. Açma genişliği ve yüksekliği ihtiyaca göre projelendirilerek uygulanır.

Korozyona karşı dayanıklı sağlam yapılı bileşenlerden oluşan Esdor Hangar Kapılarının mekanik sistemleri özel olarak tasarlanır. Altta 2 adet ana tekerlek ve üstte 2 adet kılavuz tekerlek vasıtasıyla çelik ray üzerinde kayar. 40 ve 50 mm galvaniz boyalı taşyünü dolgulu panel veya 40 ve 50 mm galvaniz boyalı poliüretan dolgulu paneller tek veya çift taraflı kullanılır. Modüler olarak üretilip montaj alanına sevk edilir.

Esdor Hangar Kapılarının kanatları elektrik enerjisi kesildiği zaman manuel olarak hareket edebilir. Pano üzerinde bulunan hareket butonlarına basıldığı sürece kapı kanatları hareket halinde olup, buton bırakıldığında veya durdurma (stop) butonuna basıldığında durur. Kanatlar açılma veya kapanma yönünde hareketlerinin sonuna geldiklerinde otomatik olarak hareketini durdurur.

Müşterinin isteğine bağlı olarak pencere ve ana kapılar üzerinde personel kapısı yapılabilir. Personel kapısı açıldığı ve açık kaldığı sürece kapı kanatları hareket etmez