ESDOR YAT KAPILARI - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2698
post-template-default,single,single-post,postid-2698,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

ESDOR YAT KAPILARI

ESDOR YAT KAPILARI

G14Otomatik kapılar binalarda yaya trafiğini kontrol altına almak, güvenliği sağlamak ve konforlu giriş çıkış sunmak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Binalarda iç ve dış geçiş alanlarında, özel operasyonel bölümlerde, üretim alanlarında ve benzeri yapılarda olduğu kadar deniz araçlarında da Otomatik Kapılar aynı amaçlarla kullanılmaktadır. Ancak deniz araçları sabit mekanlar olmadığı gibi deniz ortamının olumsuz koşulları söz konusudur.

Esdor Yat Kapıları deniz araçlarının maruz kaldığı olumsuz koşulları dikkate alarak tasarlanan ürünlerdir. Esdor Yat Kapıları öncelikli olarak sarsıntılı zeminde çalışmasını sürdürebilecek kaabiliyete sahiptir. Esdor Yat Kapıları deniz ortamının sürekli var olan rutubetine dayanabilecek nitelikte malzemelerden üretilir. Esdor Yat Kapıları sahip olduğu akıllı sistemi sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarına göre ayarlanan çalışma programını her koşulda yerine getirir. Esdor Yat Kapılarında müşterinin ihtiyaç duyduğu açık, kapalı, otomatik, tek yön ve benzeri kullanım pozisyonları kumanda butonu veya program anahtarı ile kolaylıkla seçilebilir. Esdor Yat Kapıları kilit, alarm gibi opsiyonel güvenlik unsurlarına da sahiptir.

Esdor Yat Kapılarının mekanik sistemleri kimyasal veya elektrokimyasal reaksiyonlara yani korozyona ve paslanmaya dayanıklıdır. Kullanılan profiller sağlam ve estetik görünüme sahip özel tasarım ürünleri olduğu gibi sağa sola 10 derece eğim toleransı sağlamaktadır.

Esdor Yat Kapılarının elektronik kontrol ünitesi de deniz koşullarına dayanacak nitelikte tasarlanmıştır. Rutubetten veya ısı değişikliklerinden ve sarsıntıdan dolayı olumsuz etkilenmeyecek niteliktedir. Aynı zamanda Esdor Yat Kapıları hatalı kullanımlara izin vermeyerek kendini koruma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde servis ihtiyacı da en aza indirgenmiştir. Böyle olmakla birlikte acil durumlarda müdahele edilebilme fonksiyonuna da sahiptir.

Esdor Yat Kapıları kurulum bakımından da üstün özelliklere sahip ürünlerdir. 8m gibi geniş açıklıklar sağlamak üzere projelendirilebilir. Esdor Yat Kapıları otomatik ve manuel çalıştırılabilir.