Esdor Otomatik (fotoselli) Kapılar | Duvar İçi Kayar Kapılar
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2221
page-template-default,page,page-id-2221,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Duvar İçi Kayar Kapılar

animasyon_yanakayar                                      esdorlogoanim

 

di3ESDOR otomatik kapılar duvar içine kayarak ideal bir çözüm sunar. Manuel veya otomatik olarak bir çok benzersiz modelleri mevcuttur.

Geleneksel çözümler kısıtlamalar nedeniyle mümkün olmayabilir.

Bu durumda duvar içi kayar kapılar yer tasarufu nedeniyle idealdir.

 

Esdor Duvar İçi Kayar Kapılar mekanlarınıza ferahlık ve konfor katar..

Esdor Duvar İçi Kayar Kapılar iç mekanlarda tüm alanın verimli kullanımını sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Hastanelerde koridor, oda ve operasyon odalarında duvarların çeşitli cihaz ve donanımlar için tümüyle kullanımına imkan verir.

Oteller, yeme-içme mekanları, konutlar vb. her türlü yapılarda dairesel açılan tüm kapılar duvar içine kaydırılarak kapı ekseninde meydana gelen 180′ lik ölü alanları oturma, hareket etme, aksesuar veya donanım koymaya uygun hale gelir. Ayrıca geniş alanları bölerek iki veya daha çok alan elde etmek istendiğinde de Esdor Duvar İçi Kayar Kapılar ile estetik geçişler mümkün olur.

Ahşap, cam, ahşap-cam veya istenilen çeşitli kapı panelleri kullanılarak yapılabilecek uygulamalar estetik, ekonomik ve pratiktir.

di8

 

ESDOR Duvar İçi Kapı Özellikleri:

  • Güvenli çözüm
  • Düz duvar kaplama
  • Oluşabilecek zararı en aza indirme
  • Manuel ve otomatik modeller
  • Birçok kullanım alanları ve bağlı uygulamaları
  • Evrensel çerçeve profilleri
  • Estetik görünüm
  • Sızdırmazlık

 

Esdor® Dizaynı sadece güzel görünen değil, aynı zamanda gelişmiş hijyen kontrolü sağlayan ve tüm detaylarıyla küreselleşmiş şekilleri temsil eder.