BİR OTOMATİK KAPI HİKAYESİ 3 - Esdor Otomatik Kapılar %
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2728
post-template-default,single,single-post,postid-2728,single-format-standard,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

BİR OTOMATİK KAPI HİKAYESİ 3

BİR OTOMATİK KAPI HİKAYESİ 3

d14Esdor Otomatik Kapı malzeme kalitesini düşürmeden, ihtiyaç duyulan tüm fonksiyonel özelliklere ve aynı zamanda kullanıcı kolaylıklarına sahip bir ürün olarak tasarlandı. Daha da önemlisi asgari bilgiye sahip bir teknisyenin adeta uyuyarak, tıpkı lego oynar gibi montajını yapabileceği şekilde, tüm montaj detay ve aparatları hazır halde bir paket ürün olarak müşteri hizmetine sunuldu. Paket içeriğinin olmazsa olmaz parçalarından biri olarak otomatik kapı montajını yapacak olan teknisyenin mutlaka başararak kendisiyle övünmesine imkan verecek, tüm montaj detaylarını içeren, adım adım yol gösteren bir montaj kılavuzu verildi. Bu bir ilkti. Diğer “ilkler” olan Garanti Belgesi ve Kullanma Kılavuzu da müşteriye teslim edildi.

Son kullanıcı müşteri otomatik kapıyı nasıl kullanacağı hakkında mutlaka bilgilendirilip kendisine bir otomatik kapı kullanma kılavuzu verildi. Herhangi bir sorunla karşılaştığında öncelikle kendisinin neler yapabileceğini bilmesi, mağduriyet yaşanmaması adına çok önemliydi.

Otomatik Kapı son kullanıcısı için sorunsuz bir ürün kullanmak ne kadar önemliyse uygulamacı için de o kadar hatta daha fazla önem taşır. Özellikle de firma tanınmışlığını ön planda tutan, müşteri güveni ve memnuniyetinin karını bilen uygulamacılar için sorunsuz montaj ve sorun durumunda kolay servis imkanı çok önemlidir.

Esdor Otomatik Kapı Sistemleri bu hassasiyetlere cevap veren tasarımıyla müşterilerin tercihlerini etkilemiş, on beş yıldır müşteri ihtiyacına cevap verecek yeni ürünler geliştirmeye de devam etmiştir. Müşterilerin sınırsız ihtiyaçlarına eşzamanlı olarak çözüm üretme, sürekli iyileştirme ve geliştirme prensibinin ürünü ESDOR Otomatik Kapılar hangar, vapur, yat gibi farklı ortamlarda da müşteri memnuniyetine hizmet etmektedir. Isı, hava hareketleri, zemin özellikleri, maruz kalınan kimyasal etkenler, kullanıcı gereklilikleri gibi bir çok değişkeni gözönüne alarak yapılan teknik analizler sonucunda projelendirilip teknoloji ile estetik birleşiminden oluşan yüksek kaliteli otomatik kapı ürünleri insan faydasına sunulmaktadır.

(devamı var)