Hava ve Su Sızdırmaz Kapı - Esdor Otomatik Kapılar
Esdor Hava ve su sızdırmaz kapılar gemi,vapur, yat ve diğer deniz araçlarında kullanılmaktadır. Hemen teklif al!
Hava ve Su Sızdırmaz Kapı, Hermetik Kapı, Hava sızdırmaz kapı, hava sızdırmaz menteşeli kapı, hava sızdırmaz kayar kapı, otomatik hava sızdırmaz kapı, manuel hava sızdırmaz kapı, otomatik su sızdırmaz kapı, manuel su sızdırmaz kapı,
2958
page-template-default,page,page-id-2958,page-child,parent-pageid-3064,bridge-core-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Hava ve Su Sızdırmaz Kapı

Hava ve su sızdırmazlığı gereken yerler için yana kayar hermetik kapı  

hdeur

EHS O kapı ünitesi bugünün ve geleceğin gereksinimlerini en titiz şekilde karşılamak üzere geliştirilmiştir. 2400 mm genişliğe kadar tek veya çift kanat üretilebilmektedir.

ESDOR Hava ve Su sızdırmaz Kapılar açma kapasitesinin yüksekliği, açılma ve kapanma güvenliği, kullanma kolaylığı bakımından yüksek niteliklidir.

Korozyona karşı dayanıklı sağlam yapılı bileşenlerden oluşan kapıların, mekanik sistemlerinin özel dizaynı da sağa -sola 10 derece eğim toleransı sağlamaktadır.

Nemden,sarsıntıdan,ısı değişikliklerinden etkilenmeyen sistem,hatalı kullanıma izin vermemektedir.

Esdor® EHS hava ve su sızdırmaz kapılar gemi,vapur, yat ve diğer deniz araçlarında kullanılmaktadır.

 

Esdor® Dizaynı sadece güzel görünen değil, aynı zamanda gelişmiş hijyen kontrolü sağlayan ve tüm detaylarıyla küreselleşmiş şekilleri temsil eder.

g6

Esdor® Hermetik Kapı Sistemleri, deniz taşıtları, ameliyathane, laboratuvar… gibi operasyon odaları başta olmak üzere hava, su, ses vb sızdırmazlık ihtiyacı bulunan her ortamda güvenle kullanılan bir sistemdir.Uluslar arası standartları tamamen karşılayan profesyonel bir üründür. Hijyen şartlarını sağlayan ergonomik yapısıyla farklı bir ürün olan Esdor Hermetik Kapı Sistemleri manuel veya otomatik (Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi ) olarak kullanılabilir.

Panel Çeşitleri:

  • Paslanmaz çelik panel
  • Kompozit Alüminyum Panel
  • Cam panel
  • Laminat Panel
  • Ses önleyici panel (Laminat,paslanmaz çelik)
  • Ateşe dayanıklı panel (Laminat,paslanmaz çelik)
  • Radyasyon geçirimsiz paneller (Laminat,paslanmaz çelik ve camlı)
  • Opsiyonel: Pencere
g5
Hava ve Su Sızdırmaz Kapı
G11