Esdor Otomatik (fotoselli) Kapılar | Alüminyum Sabit Kasalar
Otomatik Kapı Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk otomatik kapı sistemini gerçekleştirerek aldığı patentle öncü kuruluş niteliğini tescilleyen Ekol Otomasyon otomatik fotoselli kapılar: yana kayar, teleskopik, hermetik kapıların üretimini yapmaktadır.
Otomatik Kapı, Hermetik Kapı, Fotoselli Kapı
2980
page-template-default,page,page-id-2980,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Alüminyum Sabit Kasalar

esdorlogoanim DİZAYN

 

Alüminyum Sabit Kasalar

40 yılı aşkın Alüminyum Yapı Sistemleri deneyimi ve 20 yıllık otomatik kapı deneyimi ile geliştirilen Esdor sabit (gizli) kasalar, ES 30 alüminyum profil sistemlerinden yapılmaktadır. Tüm detayları çözülmüş olduğundan kolay imal ve monte edilebilmektedir. Sabit kasalar otomatik kapıların sağlam , düzgün ve kolay monte edilmesini sağlar. Böylelikle otomatik kapılar sağlıklı çalışır ve uzun yıllar kullanılılır.

 

Otomatik kapıların monte edildiği duvarlar genellikle tuğla,bims,gazbeton,alçı vb. malzemelerden yapılmaktadır. Genellikle duvarların düzgün olmaması ve montaj vidalarının sağlam tutturulamaması otomatik kapıları verimsiz hale getirir. Düzgün ve sağlam bir montaj zemini oluşturmak çok önemlidir.

Esdor otomatik kapı sabit (gizli) kasaları ES 30 profillerden birbirine geçirilerek bütün oluşturulur. Böylelikle sağlam , estetik ve ekonomik bir sonuca ulaşılır.